НТА > НОВИНИ > Війна > Росіяни запускають на територію України повітряні кулі з відбивачами, щоб відволікати сили ППО

Росіяни запускають на територію України повітряні кулі з відбивачами, щоб відволікати сили ППО

872

Сьогодні у повітряному просторі України зафіксували повітряні кулі з кутовими відбивачами, які запускають росіяни, щоб відволікти сили ППО від проведення розвідки. Такі ж виявляли у неділю, 12 лютого, над Дніпропетровщиною.

Про це повідомив речник Повітряних сил Юрій Ігнат у коментарі УП.

“Ймовірно, це повітряні кулі з кутовими відбивачами. Українська Протиповітряна оборона радіолокаційно спостерігає ці повітряні цілі, які рухаються в повітряних потоках з невеликою швидкістю. В українському небі постійно чергує винищувальна авіація. Ситуація контрольована”, – сказав Ігнат.

Такі кулі, за словами Ігната постійно змінюють напрямок залежно від сили і напрямку вітру. Вони мають у діаметрі 1-1,5 метра. Цього достатньо для того, щоб підняти у повітря кутовий відбивач.

Як пише Мілітарний, конструктивно кутовий радіолокаційний відбивач складається з металевих пластинок. Імовірно, мета полягає в тому, щоб такі кулі українська протиповітряна оборона прийняла за ударний безпілотник.

Це підтверджує і Ігнат. У Повітряних силах вважають, що противник використовує такі об’єкти, як хибну ціль для сил ППО, її виснаження та проведення розвідки.

Наприклад, у неділю ворог одночасно запустив розвідувальний безпілотник і повітряні кулі.

Імовірно, саме така із куль могла залетіти сьогодні на територію Молдови, де на кілька годин закривали повітряний простір над державою.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"