НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > Росіянин тричі проривався в Україну, але і тисяча доларів не допомогла

Росіянин тричі проривався в Україну, але і тисяча доларів не допомогла

107

Попередньо отримавши дві відмови у пропуску в Україну, цього разу іноземець спробував підкупити співробітника Державної прикордонної служби.

Про це повідомляє офіційний сайт Держприкордонслужби України. «Аби «вирішити» питання щодо пропуску росіянина, його посередник – громадянин України – запропонував прикордоннику 1000 доларів США», – йдеться в повідомленні.

Однак хабародавця заскочили на гарячому у пункті пропуску «Нові Яриловичі» саме під час надання неправомірної вигоди.

Заходи з викриття та затримання громадянина РФ здійснювала міжвідомча група зі співробітників внутрішньої та власної безпеки Чернігівського загону «Центр» Держприкордонслужби, слідчих Головного управління Національної поліції в Чернігівській області та керівництва Чернігівської обласної прокуратури за силової підтримки прикордонників спецпідрозділу «Дозор».

Порушнику-росіянину повідомили про підозру, а для його «сподвижника» громадянина України оберуть запобіжний захід.

Нагадаємо, що не так давно в Луганській області працівники прикордонної служби впіймали порушника, який намагався перетнути українсько-російський кордон із пакунком в якому були ікони. Тоді встановили, що вони мають історичну та культурну цінність.

На початку липня Державна прикордонна служба розповіла, що під час навчань «Sea Breeze» у Чорному морі за військовими та прикордонними кораблями НАТО й України постійно стежили росіяни – вони вдавалися до хитрощів і погроз.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі