НТА > НОВИНИ > Новини світу > Росію розлютила військова допомога Україні від ЄС

Росію розлютила військова допомога Україні від ЄС

Переговори Тристоронньої контактної групи знову завершилися безрезультатно

255

Міністерство закордонних справ Росії засудило рішення Євросоюзу про виділення 31-го мільйона євро на військову допомогу для України. У Москві вважають, що це не сприяє мирному врегулюванню на Донбасі.

Про це повідомив РБК-Україна з посиланням на російські джерела інформації. За словами офіційного представника МЗС Росії Марії Захарової, Євросоюз включився в нібито процес мілітаризації України.

«2-го грудня Рада ЄС ухвалила рішення про виділення 31-го мільйона євро на військово-технічну допомогу Збройним силам України. Таке рішення ніяк не сприяє миру на Донбасі. На цьому тлі переговори з мирного врегулювання фактично зайшли в глухий кут», – додала вона.

Вона уточнила, що вчорашні переговори Тристоронньої контактної групи вкотре завершилися безрезультатно.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що ЄС вирішив надати Україні 31 мільйон євро для зміцнення оборонних здібностей. Пакет включатиме матеріально-технічну допомогу для розвитку та зміцнення потенціалу Збройних сил України.

у квітні цього року Сполучені Штати обіцяли виділити Україні додаткові 150 млн доларів допомоги. Таке рішення схвалив Конгрес США, щоб покращити в Україні ситуацію у сфері безпеки.

Також на тлі агресивної активності Росії на кордоні уряд Канади розглядає можливість посилення своєї військової місії в Україні. Йдеться про направлення кількох сотень канадських військовослужбовців.

Сьогодні керівник Міністерства зовнішніх справ України Дмитро Кулеба розповів про результати переговорів у Великій Британії. Британці додатково виділять Україні 1 мільярд фунтів, а також започаткують формат діалогу між фахівцями з питань торгівлі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі