НТА > НОВИНИ > Новини світу > Розбіжності щодо зброї спричинили скасування зустрічі Зеленського з німецьким міністром

Розбіжності щодо зброї спричинили скасування зустрічі Зеленського з німецьким міністром

Німеччину все частіше розглядають, скоріше, як союзника Росії, ніж як союзника Заходу

180

Зустріч міністра закордонних справ Німеччини Анналени Бербок з президентом України Володимиром Зеленським скасували. Ймовірно це пов’язано з тим, що Німеччина і надалі  відмовляється надавати військову допомогу Україні.

Про це повідомив CNN. За словами джерела журналістів, близького до уряду України, зустріч не відбулася нібито через те, що міністр закордонних справ Німеччини не дала відповіді, чи відмовиться Німеччина від трубопроводу «Північний потік 2», якщо Росія вторгнеться в Україну.

Крім того, додав співрозмовник CNN, зустріч скасували через «відмову Німеччини надавати Києву будь-яку військову допомогу прямо або побічно».

«Багато хто в Східній Європі та Києві все частіше розглядають Німеччину, скоріше, як союзника Росії, ніж як союзника Заходу. І вони так поводяться – подивіться на колишнього канцлера Шрьодера», – заявив співрозмовник телеканалу.

Офіційною ж причиною стала помилка в розкладі.

Разом із тим канцлер Німеччини Олаф Шольц в інтерв’ю телеканалу CNN заявив, що про відмову Зеленського зустрічатися з Бербок нічого не знає.

Нагадаємо, що міністри закордонних справ Австрії, Чехії та Словаччини вчора відвідали Україну з візитом. Окрім іншого, вони були у прифронтовій зоні на сході та зустрілися з українськими військовими.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба визначив червоні лінії на переговорах з Росією щодо Донбасу. Керівник МЗС виокремив ще один тиждень інтенсивної дипломатії.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі