НТА > НОВИНИ > Новини світу > Роздратований Шольц розкритикував політиків, які закликали більше допомагати Україні

Роздратований Шольц розкритикував політиків, які закликали більше допомагати Україні

До таких важливих тем, як зброя, на думку Олафа Шольца, потрібно підходили раціонально

306

Позиція уряду Німеччини щодо винищувачів для України не змінилася. Тому дебати стосовно цього питання в Німеччині повинні припинитися.

Про це повідомив Spiegel із посиланням на заяву канцлера Німеччини Олафа Шольца. Під час свого візиту до столиці Чилі він прокоментував дискусії серед німецьких політиків щодо можливості передати Україні сучасні винищувачі.

Канцлер заявив, що це питання потребує серйозних обговорень, а не конкуренції, за якої «на перший план виходять внутрішньополітичні мотиви замість підтримки України».

За словами очільника німецького уряду, до таких важливих тем, як зброя, потрібно підходили раціонально.

«Такі ж безглузді прохання, як розгортання сухопутних військ, ми відхилили. Про це зараз усе вже сказано, зокрема, і я робив відповідні заяви», – наголосив він.

При цьому німецькі медійники зазначили, що Шольц виглядав роздратованим, відповідаючи на запитання про винищувачі для України.

Нагадаємо, що генеральний секретар Соціал-демократичної партії Німеччини Кевін Кюнерт вважає, що немає жодних обмежень щодо територій, які Україна може звільнити за допомогою німецьких танків.

У грудні Шольц заявляв про необхідність переговорів із Російською Федерацією для припинення агресії, яку ведуть окупанти. Очільника Кремля Володимира Путіна він закликав закінчити війну.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі