НТА > НОВИНИ > Новини політики > Розкол “Голосу”: більшість нардепів покидають партію та не братимуть участі у з’їзді

Розкол “Голосу”: більшість нардепів покидають партію та не братимуть участі у з’їзді

254

Партія “Голос” тріщить по швах уже не перший місяць. Цього разу з неї вийшли народні депутати Олександра Устінова та Ярослав Юрчишин.

Про це написала у Facebook сама Устінова.

Устінова стверджує, що більшість народних депутатів не братимуть участі у з’їзді партії 29 липня та покидають політсилу.

“На жаль, керівництво в особі Кіри Рудик та контрольована нею політична рада Голосу штучно створили умови, за яких 75% партійців та місцевих депутатів не будуть представлені на зʼїзді”, – написала політикиня.

За її словами, “Голосу” більше не існує як партії, за якою стояли потужні команди та осередки.

“Зважаючи на повне ігнорування позиції більшості членів партії та організацій, які їх представляють з боку керівництва, ми бойкотуємо даний захід та виходимо з членів партії”, – додала Устінова.

Свою позицію висловив і нардеп Ярослав Юрчишин у Facebook та заявив, що виходить з партії, щоб “не легітимізувати своєю участю профанацію, на яку партія перетворилася”.

Розкол “Голосу” або старт нової партії

Нагадаємо, що у червні із фракції «Голос” вийшли одразу десять нардепів та оголосили про створення нового окремого об’єднання у парламенті «Справедливість».

На думку політологів, цей процес запустив саме засновник сили Святослав Вакарчук, коли у червні минулого року вийшов з фракції і склав мандат народного депутата.

Уже 7 червня цього року про вихід із партії заявив один з її найяскравіших лідерів – шоумен Сергій Притула. За словами політолога Андрія Смолія, «частина депутатів, які влаштували демарш і створили своє об’єднання, вже насправді намагаються орієнтуватися на Сергія Притулу».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"