НТА > НОВИНИ > Політика > Розкол у “Голосі”. Депутат партії назвав Рудик великою помилкою, яку допустив Вакарчук

Розкол у “Голосі”. Депутат партії назвав Рудик великою помилкою, яку допустив Вакарчук

Народний депутат України від фракції “Голос” Андрій Шараскін розповів, як Кірі Рудик вдалось “узурпувати владу” у партії.

105

Те, що Кіра Рудик стала очільницею партії “Голос” – результат великої помилки, у тому числі і Святослава Вакарчука, коли благими намірами вистелилась дорога в іншу сторону.

Про це в ефірі проєкту “Говорить Великий Львів” на телеканалі NTA заявив кіборг, народний депутат України від фракції “Голос” Андрій Шараскін.

Він заявив: “Голос” створювали як політичну силу, де можуть об’єднатись і націоналісти, і ліберали, а люди з різних політичних флангів – відкинути свої переконання заради вищої мети.

“Я щасливий з того, що переважна більшість людей, які прийшли в партію, є тотально ціннісні і тотально можуть завтра сідати на будь-який поліграф і звітувати в НАБУ, НАЗК, куди завгодно”, – заявив Шараскін.

Однак, він додав: входить до тієї частини партії, яка не погоджувалась з діями керівництва, зокрема, її очільниці Кіри Рудик.

“На моє переконання, це наслідок однієї великої помилки, коли благими намірами вистелилась дорога в іншу сторону. Не можна було відходити від ціннісної складової. Але тоді лідер партії Святослав Вакарчук переконав усіх, що, як тимчасова міра, партію має очолити Рудик. Нібито, виключно формально, бо там багато паперів, і зробити зміни одночасно, щоб оперативніше вирішувати питання, і на майбутніх місцевих виборах, і таке інше”, – розповів політик.

Так, за його словами, одна помилка дозволила “випадковій людині” із “нулем у рейтингу” Кірі Рудик узурпувати владу.

“Зараз лідер партії може скасувати абсолютно будь-яке рішення політради, вимогу скликати з’їзди і таке інше. Тобто, ми будували ціннісну історію, де одним рішенням, (про яке, я думаю, Слава Вакарчук мав би й публічно сам сказати – про підтримку Рудик і зміни в статуті), тепер основна частина – від засновників партії до тих людей, які у неї прийшли – змушені проявляти свій протест в такий спосіб, як це зробив Сергій (Притула, – NTA) – публічно пишучи заяву”, – зазначив Шараскін.

Нагадаємо, шоумен Сергій Притула, який у 2019-му році приєднався до партії “Голос”, заявив про вихід з неї.

Окрім того, народний обранець від партії “Голос” Ярослав Юрчишин заявив, що вийти із фракції планують щонайменше 10-ть осіб. Причиною є узурпація та зловживання влади керівництвом.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі