НТА > НОВИНИ > Війна > «Розконсервована» техніка РФ розкрадена, застрелився командир танкового полку, – розвідка

«Розконсервована» техніка РФ розкрадена, застрелився командир танкового полку, – розвідка

Через розкрадання РФ часто зіштовхується з проблемою неможливості відновлення техніки після «розконсервації»

635

Російські загарбники намагаються відновити втрати військової техніки за рахунок тієї, яка перебувала на тривалому зберіганні. «Розконсервована» російська військова техніка повністю розкрадена, командир танкового полку – застрелився.

Про це інформує Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Росіяни розгортають ремонтно-відновлювальну базу в Брянській області РФ.

«Окупанти намагаються відновити втрати за рахунок техніки, знятої з тривалого зберігання. Зокрема, на аеродромі в смт Клімове Брянської області (35 км від кордону України) противник розгортає ремонтно-відновлювальну базу (РВБ). Наразі ворожа РВБ намагається «поставити в стрій» значну кількість техніки, яка прибуває зі складів тривалого зберігання. Стан цієї техніки здебільшого вкрай незадовільний, що унеможливлює її повноцінне використання», – йдеться в повідомленні.

Також ворог одночасно створює місця для зберігання техніки, виведеної з ладу на полі бою.

Як інформує розвідка, РФ часто зіштовхується з проблемою неможливості відновлення техніки після «розконсервації» зі складів, зокрема, через розкрадання.

«З бойових машин повністю розкрадено оптичні прилади та електроніку з вмістом дорогоцінних металів. Зокрема, у 4 танковій дивізії РФ з’ясували, що з 10 «розконсервованих» танків лише один знаходиться в більш-менш працездатному стані. Решта – повністю розукомплектовані. Частина з них не має навіть двигунів. На даний час плани з передачі на фронт техніки, знятої зі зберігання, фактично зірвано»,  – повідомляє розвідка.

За наявної інформації – командир 13 танкового полку 4 танкової дивізії РФ – застрелився.

Нагадаємо, що від початку повномасштабної війни Росії проти України окупанти втратили 575 танків, 117 літаків та 127 гелікоптерів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі