НТА > НОВИНИ > Політика > Розмова з Байденом: Зеленський підняв питання створення чіткого плану вступу в НАТО

Розмова з Байденом: Зеленський підняв питання створення чіткого плану вступу в НАТО

115
Розмова з Байденом: Зеленський підняв питання створення чіткого плану вступу в НАТО

Вчора, під час телефонної розмови президента України Володимира Зеленського та очільника США Джо Байдена, перший підняв питання вступу нашої країни до НАТО.

Про це йдеться у Офісі президента.

Зокрема, Зеленський заявив, що потрібно створити чіткий план дієвих кроків для євроатлантичної інтеграції. Цей план має бути прив’язаний до чітких календарних дат.

Керівник ОП Андрій Єрмак каже, що розмова між лідерами двох країн засвідчує про близькі й партнерські відносини між Україною та США.

“Проведення саме такої максимально конкретної та довірливої розмови напередодні великого європейського турне Президента США, що включатиме саміт НАТО та двосторонній саміт США – РФ, вказує на те, що Україна та Президент Володимир Зеленський забезпечують наших партнерів якісною експертизою щодо сучасних викликів та ризиків для безпеки в регіоні”, – наголосив Єрмак.

Президент України Володимир Зеленський відзначив, що час заяв та декларацій має залишитись у минулому.

“Не може бути сумнівів у тому, що Україна за своїм ціннісним фундаментом є невід’ємною частиною Європи. Зараз, у новій ситуації у Європі, потрібен саме логістичний план вступу України до Альянсу у близькому майбутньому. НАТО для нашої держави – це спосіб максимального захисту”, – Зеленський про переговори.

Крім цього, глава держави обговорив ситуацію на Донбасі. В Офісі Президента зазначають, що рух України до НАТО – це також можливість досягти передумов для встановлення стабільного та тривалого миру.

Нагадаємо, президент США Джо Байден запросив президента України Володимира Зеленського відвідати в липні Білий дім. Запрошення було зроблено під час телефонної розмови двох президентів.

Софія Лепех

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі