НТА > НОВИНИ > Спорт > «Рух» переміг іспанську «Альсіру» на турнірі у Валенсії

«Рух» переміг іспанську «Альсіру» на турнірі у Валенсії

У четвер, 4-го серпня, «жовто-чорні» проведуть заключний матч групового етапу проти «Валенсії» за вихід у плей-оф

526
1659477285xkehmqdmhfp2dv6rw52fvihs6gsgvfikx2y7cbfs

Юніори «жовто-чорних» здобули першу перемогу на міжнародному футбольному турнірі COTIF завдяки голам Руслана Непейпієва та Дениса Теслюка – 2:0.

Другу гру групового етапу міжнародного турніру підопічні Віталія Пономарьова провели проти іспанської «Альсіри». Початок матчу видався рівним, проте згодом «рухівці» перехопили ініціативу та почали створювати гострі моменти, зазначив офіційний сайт футбольного клубу «Рух».

Наприклад, на 17-ій хвилині міг відзначатися Непейпієв. Руслан перекидав м’яч через голкіпера суперника після виходу віч-на-віч, але вийшло вище воріт.

Перший гол у матчі «жовто-чорні» забили на початку другого тайму. Непейпієв заробив пенальті, який сам і реалізував. Після цього гра проходила на зустрічних курсах, де майстернішими виявилися «рухівці».

Наприкінці поєдинку Столярчук обікрав суперника біля чужого штрафного майданчика, віддав на Теслюка, а той не схибив. У підсумку, перемога «Руху» над «Альсірою» з рахунком 2:0.

Після двох турів підопічні Віталія Пономарьова мають у своєму активі 4 очки. 4-го серпня «жовто-чорні» проведуть заключний матч групового етапу проти «Валенсії» за вихід у плей-оф.

1659477055n3udiqyss0imevieus0vyavdljrntqznebirpdr9

Міжнародний турнір COTIF. Л’Алкудія, Валенсія, Іспанія

«Рух» U-19 (Львів) – «Альсіра» U-19 (Альсіра) – 2:0

Голи: Непейпієв, 47 (пен.), Теслюк, 76

«Рух» U-19 (Львів): Ледвій, Роман, Холод, Савчук (Товарницький, 80), Кітела, О.Федор (Столярчук, 51), Підгурський, Сапуга, Непейпієв (Теслюк, 51), Квасниця (Касарда, 80), Пастух (Русяк, 80)

Нагадаємо, що юіори футбольного клубу «Рух» (U-19) беруть участь у представницькому та престижному міжнародному турнірі COTIF у Валенсії. У першому матчі львів’яни зіграли внічию з молодіжною збірною Аргентини (U-20) – 0:0.