НТА > НОВИНИ > Суспільство > «Рука допомоги». Українцям видають кредит під 0%

«Рука допомоги». Українцям видають кредит під 0%

Безвідсоткову фінансову допомогу можна використати тільки для оплати рахунків на придбання обладнання і матеріалів

130

З 1-го січня 2022-го року безробітні малозабезпечені можуть отримувати фінансову допомогу від держави для старту власного бізнесу.

Про це повідомили в Міністерстві соціальної політики України. Там визначили категорії населення, які мають право оформити кредит під 0%.

Допомога надається в рамках нової бюджетної програми, розробленої Міністерством соціальної політики, на реалізацію якої у держбюджеті на 2022-ий рік передбачено близько 100 мільйонів гривень.

Безвідсоткову фінансову допомогу розміром до 15-ти мінімальних зарплат (на початок 2022-го – 97 500 гривень) можна використати тільки для оплати рахунків на придбання необхідного для заснування власної справи обладнання і матеріалів.

Сума, яка повертається державі, зменшується на розмір сплачених за три роки податків і єдиного соціального внеску. Крім того, якщо такий підприємець працевлаштує ще двох осіб за скеруванням центру зайнятості, повертати допомогу державі буде не потрібно.

Програма надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї отримала назву «Рука допомоги».

Нагадаємо, що минулого року в Україні за перший місяць роботи програми «теплих кредитів» отримали 6 869 сімей, у сумі 273 мільйони гривень.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі