НТА > НОВИНИ > Новини туризму > Румунія посилила обмеження для українських туристів

Румунія посилила обмеження для українських туристів

Виняток щодо карантину робитимуть особам, які позитивно підтвердили зараження коронавірусу за останні 180 днів

172

Із 3-го грудня для усіх громадян, які прибувають до Румунії з третіх країн (окрім Євросоюзу, Єдиного економічного простору та Швейцарії), встановлюється карантинний режим на 14 днів.

Про це свідчать дані інтерактивної мапи консульської служби МЗС. Карантин застосовуватимуть до громадян незалежно від того, в якій зоні за рівнем розповсюдження COVID-19 перебуває країна, з якої вони прибувають.

Винятки можуть застосувати до осіб, вакцинованих проти вірусу COVID-19, і якщо після вакцинації минуло 10 днів. Також на двотижневий карантин не закриватимуть тих, хто залишається на території Румунії на термін менше 72-ох годин та має негативний ПЛР-тест.

Окрім того, виняток щодо карантину робитимуть особам, які позитивно підтвердили зараження коронавірусу за останні 180 днів до в’їзду в країну та мають відповідний сертифікат і для яких минуло не менше 14-ти днів із дати підтвердження зараження до дати в’їзду в країну.

Також на карантин не відправлятимуть дітей до 12-ти років, а також дітей від 12-ти до 16-ти років за наявності негативного тесту.

Нагадаємо, минулого тижня стало відомо, що президент Джо Байден посилив обмеження для подорожей до США через поширення нового штаму коронавірусу Омікрон. Із 6-го грудня усі, хто приїжджає до країни, зокрема, і громадяни США, зобов’язані пройти тест не раніше, ніж за день до подорожі, незалежно від того, чи вони вакциновані,

Ще на початку листопада Європейський Союз оновив «зелений список» країн для подорожей та офіційно виключив з нього Україну.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі