НТА > НОВИНИ > Новини політики > Риторика про те, що Путін напав на Україну, зникла з нашого медійного простору, – Федина

Риторика про те, що Путін напав на Україну, зникла з нашого медійного простору, – Федина

119

Риторика про те, що Путін напав на Україну, що Путін вторгся зі своїми військами на чужу територію, зникла з медійного простору України.

На таке звернула увагу Софія Федина, народна депутатка України, членкиня фракції «ЄС», в прямому ефірі програми «Говорить Великий Львів» на телеканалі NTA.

Державна влада, на переконання депутатки, має відновити риторику дуже чіткого позиціонування як на міжнародній, так і на внутрішній інформаційній арені з відповіддю на запитання: хто напав на Україну?

«Тому що вся виборча кампанія Зеленського, все його президентство до цього часу крутилося довкола того, що поганий Порошенко, мовляв, він якось не так захищав Україну», – заявила Софія Федина.

Відреагувала депутатка на обурення Німеччини через перше застосування Україною ударного безпілотника турецького виробництва «Байрактар».

«Повернімось до Північного потоку. Що було написано в резолюції? Що якщо раптом Московська Федерація буде робити щось не так, ми будемо застосовувати санкції. Московська Федерація зараз обстрілює наші території. І ви нам пред’являєте претензії? А можливо Україна недостатньо вплинула на міжнародні медіа? Можливо Україна не донесла свою позицію?», – риторично спитала Федина.

Україна за часів Зеленського, додала депутатка, зруйнувала іномовлення, Україна руками Зеленського створила промосковський телеканал «Дом».

«Він зараз відмиває мільярди замість того, щоб нести українські наративи. Хто буде за це відповідати?», – запитала Софія Федина.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі