НТА > НОВИНИ > Новини світу > Саакашвілі перевели в реанімацію у критичному стані

Саакашвілі перевели в реанімацію у критичному стані

У грузинській клініці «Вівамеді» запевняють, що Міхеїл Саакашвілі перебуває в палаті, як і раніше

336

Адвокат колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі, а також його близькі розповіли про його переведення до реанімації.

Про це повідомив Deutsche Welle.

Таку інформацію підтвердила і депутатка Верховної Ради України Єлизавета Ясько, яку пов’язують зі Саакашвілі близькі стосунки. За її словами, він перебуває в критичному стані.

Також про те, що Саакашвілі перевели в реанімацію, заявили член «Єдиного національного руху» Георгій Чаладзе й адвокат Шалва Хачапурідзе.

Водночас, у клініці «Вівамеді» запевняють, що Саакашвілі перебуває в палаті, як і раніше. Зокрема, про це сказала директорка клініки Ніно Надірадзе.

Раніше з’являлася інформація про те, що Сейм Польщі у своїй резолюції закликав владу Грузії негайно відпустити увʼязненого колишнього президента Міхеїла Саакашвілі на лікування за кордон. Також польські парламентарі закликали міжнародну спільноту врятувати життя Саакашвілі.

Перед тим президент України Володимир Зеленський звернувся з приводу стану Михеїла Саакашвілі до народу та влади Грузії. Український президент закликав проявити милосердя, особливо у передріздвяний час, оскільки те, що зараз відбувається з Михеїлом, є знущанням, котре не личить Грузії, і його варто припинити.

Нагадаємо, що в листопаді пенітенціарна служба Грузії спростувала заяву адвоката про отруєння ув’язненого колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі