НТА > НОВИНИ > Новини світу > Саакашвілі під час засідання суду в Грузії заспівав гімн України

Саакашвілі під час засідання суду в Грузії заспівав гімн України

У Тбіліському міському суді триває слухання у справі Саакашвілі за звинуваченням у розкраданні бюджетних коштів

289

Колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі на сьогоднішньому засіданні суду заспівав гімн України.

Про це повідомила агенція Грузія Online. Також він розгорнув український прапор, який, за його словами, надіслали йому депутати Верховної Ради. 

У середу, 9-го лютого у Тбіліському міському суді триває слухання у справі Саакашвілі за звинуваченням у розкраданні бюджетних коштів.

Як відомо, Міхеїл Саакашвілі таємно прибув з України в Грузію 28-го вересня. 1-го жовтня політик повідомив про своє повернення публічно та закликав прихильників вийти на мітинг. Увечері того ж дня Саакашвілі затримали у Тбілісі.

У прокуратурі Грузії заявили, що Саакашвілі засудили до 6-ти років ув’язнення та доставили до в’язниці Руставі на виконання рішення суду. Проти нього також відкрили нову справу за незаконний перетин кордону. У в’язниці Саакашвілі оголосив голодування.

Офіційний Київ заявляв, що домагатиметься його повернення як громадянина України, проте Тбілісі таку можливість відкидає.

Нагадаємо, що в січні цього року громадянин України та колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі вперше особисто з’явився на судовому засіданні в Тбілісі та звернувся до українців.

За підрахунком 100 відсотків голосів правляча партія «Грузинська мрія – Демократична Грузія» здобула перемогу в 19-ти з 20 муніципалітетів. Опозиція вважає результати виборів сфальсифікованими. У єдиному Цаленджихському муніципалітеті на заході Грузії перемогу у виборах здобув кандидат від опозиційної партії «Єдиний національний рух», яку очолює Міхеїл С аакашвілі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі