НТА > НОВИНИ > Новини світу > Саакашвілі вивезли з в’язниці гелікоптером у невідомому напрямку

Саакашвілі вивезли з в’язниці гелікоптером у невідомому напрямку

Колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі транспортували до Горійського військового госпіталю.

294

Через погіршення самопочуття у зв’язку з тривалим голодуванням Міхеїла Саакашвілі вивезли з пенітенціарної установи №17 у невідомому напрямку.

Про це повідомила «Грузія Online» із посиланням на матір колишнього грузинського президента Гіулі Аласанію. Передбачається, що його перевезли до Горійського військового госпіталю, оснащеного сучасною медичною технікою.

Декілька годин тому над пенітенціарною установою, де утримували Міхеїла Саакашвілі, з’явився вертоліт. Також звідти виїхали дві броньовані автомашини. Родичів та адвокатів у в’язницю не впустили.

Сьогодні раніше його особистий лікар заявив, що консиліум лікарів, створений за рішенням МОЗ, одноголосно зробив висновок, що Міхеїл Саакашвілі потребує негайної госпіталізації до багатопрофільної клініки.

«Згідно з аналізами, всі показники погіршилися. Відзначаючи загальне погіршення стану, рада одноголосно вирішила, що його необхідно терміново перевезти на лікування та діагностику до багатопрофільної клініки», – розповів журналістам лікар Ніколоз Кіпшидзе.

Відео транспортування Саакашвілі з в’язниці опублікувала у фейсбуці супутниця грузинського й українського політика, депутатка від «Слуги народу» Ліза Ясько.

Нагадаємо, наприкінці жовтня колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі через своїх адвокатів повідомив, що перериває співпрацю з консиліумом лікарів і не буде приймати ліків, що полегшують голодування, а також не здаватиме аналізів через те, що досі грузинська влада не врахувала головної рекомендації консиліуму – перевести його на госпіталізацію до міської клініки.

На початку листопада стало відомо, що за підрахунком 100 відсотків голосів правляча партія «Грузинська мрія – Демократична Грузія» здобула перемогу в 19-ти з 20-ти муніципалітетів. Опозиція вважає результати виборів сфальсифікованими.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі