НТА > НОВИНИ > Львів > Садовий очолив Палату місцевих рад Зеленського

Садовий очолив Палату місцевих рад Зеленського

137

Міський голова Львова Андрій Садовий очолив Палату місцевих рад у Конгресі місцевих і регіональних влад, який особисто ініціював президент Володимир Зеленський.

Вибори відбулися сьогодні, 3 червня, у Хмельницькому за участі самого гаранта.

Заступниками Садового у Палаті стали міський голова Дніпра Борис Філатов та очільник Житомира Сергій Сухомлин. Сам мер Львова наголосив, що серйозно ставиться до нових завдань, і навіть попросив встановити випробувальний термін – шість місяців.

Ще одна Палата проведе засідання наступного тижня у Дніпрі.

Як наголошує LB.ua із посиланням на власні джерела у керівництві фракції “Слуга народу” повідомили, що конгрес  є  “майданчиком при президенті”, що має об’єднати законодавчу і виконавчу владу та організації місцевого самоврядування. До речі, його вже називають прообразом двопалатного парламенту. Якими будуть його повноваження – наразі невідомо.

Нагадаємо, що саме на початках президентства Зеленського у 2019 році Спеціалізована антикорупційна прокуратура оголосила Андрію Садовому підозру у справі щодо будівництва індустріального парку у Рясне-Руській. Тоді міського голову звинувачували у продажі ділянки у  23 га у іноземному за суттєво заниженою вартістю. Прокурори заявили, що ринкова ціна землі становить 140 мільйонів гривень. Натомість її продали майже утричі дешевше.

Тоді відбулося кілька публічних слухань, але справа завершилася так само раптово, як і почалася. Вищий антикорупційний суд обрав міському голові Львова Андрію Садовому міру запобіжного заходу у вигляді застави у 1 млн 56 тис 550 грн. Поступово резонанс узагалі  затих.

Експерти припускали, що Андрій Садовий знайшов спільну мову із центральною владою. Нинішнє ж призначення може бути серйозним підтвердженням зближення керівника «Самопомочі» як і з президентом, так і зі «Слугою народів» загалом.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі