НТА > НОВИНИ > Новини світу > Саміт G20 завершиться без комюніке через позицію трьох країн щодо війни в Україні

Саміт G20 завершиться без комюніке через позицію трьох країн щодо війни в Україні

638

Зустріч міністрів фінансів країн G20 завершиться без спільного підсумкового комюніке через стриману позицію Китаю, Індії та ПАР щодо війни РФ проти України.

Про це повідомляє Reuters

За інформацією неназваних джерел, причиною відсутності комюніке зустрічі, яка відбувається у Індонезії, можуть стати розбіжності у позиціях країн G20 щодо війни Росії проти України. 

Китай, Індія та ПАР зайняли щодо цього питання стриману позицію, в той час, як міністри фінансів США та Канади Дженет Йеллен та Христя Фріланд засудили російську агресію та поклали на Москву відповідальність за економічну кризу в світі.

Очікується, що підсумки зустрічі усно підіб’є міністр фінансів Індонезії Срі Мульяні Індраваті. 

Минулого тижня зустріч міністрів закордонних справ G20 також завершилася без спільного комюніке, а частина делегатів на знак протесту проти приїзду очільника МЗС РФ Сергія Лаврова пропустила урочистий прийом. 

Як повідомлялося, держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що закликатиме членів «Групи 20» (G20) чинити тиск на Росію, щоб підтримати зусилля ООН щодо відкриття морських шляхів, заблокованих війною РФ проти України, і повторить попередження Китаю не підтримувати військові зусилля Москви. 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі