НТА > НОВИНИ > Саміт, який організовує Зеленська напередодні Дня Незалежності, відвідають 11 перших леді

Саміт, який організовує Зеленська напередодні Дня Незалежності, відвідають 11 перших леді

256

23 серпня у Києві відбудеться саміт перших леді та джентельменів, який організовує дружина президента Олена Зеленська. Участь у ньому візьмуть 11 перших леді з різних країн.

Про це розповів очільник МЗС України Дмитро Кулеба, передає пресслужба МЗС.

Так, в саміті візьмуть участь 11 перших леді з Бразилії, Ізраїлю, Латвії, Литви, Лівану, Коста-Ріки, Німеччини, Сербія, Хорватії, дружина президента Європейської Ради та перша леді України.

Загалом участь у саміті візьмуть понад 20 учасників. Серед них – керівництво ВООЗ, ООН Жінки, провідні експерти, відомий мислитель, автор книжки “Чорний лебідь” Нассім Ніколас Талеб.

Також на саміті побуває афганська кінорежисерка Сахра Карімі, яку Україна евакуювала разом з родиною з Афганістану. Водночас деякі гості будуть присутні онлайн.

За словами Кулеби, метою заходу є обмін досвідом між першими леді та джентльменами, об’єднати їх довкола спільних проєктів.

“Перші леді та джентльмени – це, по суті, інфлюенсери політичного світу”, – пояснив він.

Нагадаємо, що саміт перших леді та джентельменів, який ініціює Олена Зеленська, пройде в Національному заповіднику “Софія Київська” 23 серпня. Це перший подібний світовий саміт.

В Офісі президента раніше повідомляли, що “подружжя світових лідерів разом з українськими та міжнародними експертами обговорять важливі виклики, які постали перед країнами світу у зв’язку з пандемією COVID-19.”

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"