НТА > НОВИНИ > Війна > «Санітари потрібні». Кислиця відреагував на бажання Росії скликати Радбез ООН

«Санітари потрібні». Кислиця відреагував на бажання Росії скликати Радбез ООН

Росіяни назвали «русофобію» фактором, що перешкоджає пошуку довгострокового та стійкого вирішення української кризи

353

Росія вирішила скликати засідання Ради Безпеки ООН для обговорення «русофобії», що, на думку Кремля, не дозволяє успішно завершити його воєнну кампанію проти України. Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця різко відреагував на цинічні ініціативи Москви.

Про це дипломат написав у твітері.

«Російська фашистська федерація пустила Геббельса на фарш, коли зажадала скликати засідання Ради Безпеки 14-го березня, щоби «зосередитися» на «русофобії як факторі що перешкоджає пошуку довгострокового та стійкого вирішення української кризи», – зазначив Кислиця.

Коментуючи абсурдність такої пропозиції країни-агресора для скликання Ради безпеки ООН, постпред України назвав випадок клінічним.

«Тут не до попкорну, тут санітари потрібні», – зробив висновок дипломат.

Пост у мережі Кислиця супроводив відеофрагментом із радянської комедії «Іван Васильович змінює професію» з відомими фразами однієї з героїнь – «І тебе вилікують…»

Нагадаємо, що 23-го лютого Генеральна асамблея ООН на надзвичайній сесії ухвалила запропоновану Україною резолюцію до роковин російського вторгнення, яка закликає Росію зупинити бойові дії та вивести свої війська з України, а також закріплює основні положення української «формули миру».

У грудні Україна розпочала комплексний процес, який спрямований на виключення Російської Федерації з Ради безпеки ООН і загалом з Організації Об’єднаних Націй.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"