НТА > НОВИНИ > Новини світу > Санкції проти РФ оголосили кінокомпанії Walt Disney, Netflix, Sony Pictures

Санкції проти РФ оголосили кінокомпанії Walt Disney, Netflix, Sony Pictures

372

Корпорація The Walt Disney Company не залишилася осторонь розв’язаної Росією війни в Україні і заявила санкції: зупинку показу своїх фільмів у кінотеатрах країни-окупанта.

Таке рішення компанія опублікувала в заяві.

“З огляду на неспровоковане вторгнення в Україну та трагічну гуманітарну кризу, ми зупиняємо випуск фільмів у Росії, у тому числі майбутній мультфільм “Я червонію” від Pixar. Ми прийматимемо майбутні ділові рішення залежно від розвитку ситуації”, – йдеться у повідомленні компанії.

При цьому Walt Disney також стурбовані біженцями з України, яким довелося покинути країну через агресію російських військових.

“Ми працюємо з нашими партнерами з-поміж громадських організацій над наданням термінової допомоги та іншої гуманітарної допомоги біженцям”, – додали в Walt Disney.

Також, американський стрімінговий сервіс Netflix відмовився  транслювати російські федеральні канали.

Про це повідомляє Politico з посиланням на представника Netflix

Зазначається, що через зобов’язання в Росії з 1 березня Netflix мав би транслювати 20 російських пропагандистських телеканалів, зокрема “НТВ”, “Первый канал”, канал РПЦ “Спас” тощо.

Однак у Netflix  заявили, що “з огляду на поточну ситуацію, ми не плануємо додавати ці канали до нашого сервісу”.

Окрім того компанія Sony Pictures теж іде з Московії. Sony – одна з багатьох компаній, яка вже заявила про свою антипутінську позицію.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі