НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > “Сармат” – це гора технічних помилок. Військовий аналітик пояснив, чи здатна Росія вести ядерну війну

“Сармат” – це гора технічних помилок. Військовий аналітик пояснив, чи здатна Росія вести ядерну війну

Росія погрожує ядерною зброєю країнам, які можуть знищити цю зброю

1617

Росія погрожує усім ядерною зброєю, проте це країна, яка навіть не має повного покриття своєї території системою ППО. РФ не здатна вести повноцінну ядерну війну.

Про це в ефірі телеканалу NTA сказав військовий аналітик Олександр Коваленко.

«Дмитро Рогозін (директор Роскосмосу) також погрожував ракетою «Сармат», що однієї ракети вистачить, щоб знищити Велику Британію. Але найцікавіше, що ця ракета навіть не завершила випробування, у неї дуже багато технічних помилок… Вони дуже добре розуміють, що якщо почнеться ядерна війна, вони будуть не на боці тієї сторони, в якої є хоч якість шанси», – каже Олександр Коваленко.

За словами експерта, Росія погрожує ядерною зброєю країнам, які можуть знищити цю зброю. Коваленко наголосив, що Росія технічно та технологічно не здатна вести повноцінну ядерну війну, і дуже добре це розуміє.

«Бо насправді, РФ – це країна, яка не має повного покриття своєї території, свого повітряного простору системою ППО. Це країна, яка погрожу усім ядерною зброєю, але цю ядерну зброю можуть знищувати саме ті країни, яким вона погрожує, ще на фазі, коли ця зброя починає свій пуск», – додав аналітик.

Як відомо, гендиректор “Роскосмосу” Дмитро Рогозін пригрозив ракетою “Сармат” не тільки Великій Британії, але й країнам, які не пропустили літак глави МЗС Росії Сергія Лаврова. У цьому списку – Чорногорія, Румунія, Болгарія.

Нагадаємо, раніше російський президент Володимир Путін переконував, що РФ не погрожує світові ядерною зброєю, але готова її застосувати в разі загрози суверенітету Росії.

Оцініть новину
Клас!
5
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
4
Обіймашки
0
Шооо?
2

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі