НТА > НОВИНИ > Кримінал > СБУ нейтралізувала антиукраїнське угруповання, яке хотіло насильно захопити владу

СБУ нейтралізувала антиукраїнське угруповання, яке хотіло насильно захопити владу

326

Служба безпеки України зашкодила антиукраїнській діяльності «активістів» у Київській області. Члени угруповання проводили мітинги і закликали до захоплення державної влади в Україні.

Про це повідомив сайт СБУ. Для маскування протиправної діяльності, зловмисники позиціонували себе як активісти громадського руху. Під прикриттям участі у масових заходах, вони поширювали злочинні заклики та провокували заворушення.

“Встановлено, що до складу групи входило декілька мешканців Києва та Київської області. Зловмисники поширювали заклики до насильницької зміни конституційного ладу в Україні. Вони це робили серед учасників масових зібрань та інших громадських заходів на території столиці, у тому числі поблизу органів державної влади”, — сказано в повідомленні.

Під час слідчих дій за місцями проживання організаторів групи правоохоронці виявили засоби зв’язку, які зловмисники використовували для координації протиправної діяльності.

Наразі слідчі органів безпеки повідомили лідеру угруповання про підозру у вчинені злочину за статтею Кримінального кодексу України «Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади».

У межах кримінального провадження тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для встановлення всіх обставин протиправної діяльності і притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до злочинів проти державної безпеки України.

Про яке саме злочинне угруповання чи політичну організація йдеться – у Службі безпеки України не уточнюють.

Як повідомила сьогодні пресслужба СБУ, у Львові судитимуть  директора однієї з приватних компаній Львова, який хотів привласнити 730 тисяч гривень з обласного та державного бюджетів. Їх виділили на ремонт лікарні.

Раніше цього тижня Служби безпеки України викрили поліцейського патрульної служби полку спецпризначення «Київ» і його спільника, які торгували зброєю та боєприпасами з району проведення Операції об’єднаних сил.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"