НТА > НОВИНИ > Суспільство > СБУ проводить обшуки у 10 храмах та монастирях Московського патріархату

СБУ проводить обшуки у 10 храмах та монастирях Московського патріархату

231

Служба безпеки України проводить обшуки у низці храмів та монастирів УПЦ МП у трьох областях. Перевірка проводиться для унеможливлення використання релігійних громад в якості осередку “русского міра”.

Про це повідомила пресслужба СБУ у Telegram.

Так, співробітники СБУ проводить контррозвідувальні заходи на об’єктах УПЦ (МП) у Житомирській, Рівненській та Закарпатській областях.

За безпосередньої участі представників церкви правоохоронці проводять огляд території та приміщень (у тому числі готельного типу) для виявлення осіб, які, можливо, причетні до протиправної діяльності на шкоду державному суверенітету України, та предметів, заборонених до обігу. Перевірка установ УПЦ МП проводиться у тому числі для унеможливлення використання релігійних громад в якості осередку “русского міра” та убезпечення населення від провокацій і терористичних актів.

Обшуки проводять у:

  • Свято-Миколаївському чоловічому монастирі Хустської єпархії УПЦ МП на Закарпатті;
  • Свято-Анастасіївському ставропігійному жіночому монастирі у Житомирі;
  • Скиті Свято-Анастасіївського ставропігійного жіночого монастиря у Житомирському районі;
  • Скиті Іверської ікони Божої Матері Чоповичського Афонського ікони Божої Матері жіночого ставропігійного монастиря у Житомирському районі;
  • Рівненсько-Острозькій єпархії, Городоцькому жіночому монастирі, Свято-Георгіївському подвір’ї, Храмі всіх Волинських Святих, Свято-Воскресенському храмі, Свято-Успенському храмі у Рівненській області.

Повідомляється, що заходи проводяться спільно з Нацполіцією та Нацгвардією у рамках протидії підривній діяльності російських спецслужб в Україні.

Нагадаємо, що СБУ проводила вже безпекові заходи в Києво-Печерській Лаврі у Києві, а також у московського патріархату на Рівненщині. Днями СБУ провела контррозвідувальні безпекові заходи в Івано-Франківській єпархії УПЦ (МП) та у Мукачівській єпархії.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі