НТА > НОВИНИ > Кримінал > СБУ викрила фінансову піраміду з новими видами шахрайства

СБУ викрила фінансову піраміду з новими видами шахрайства

127

Служба безпеки України провела масові обшуки в організаторів фінансової піраміди B2B Jewelry на нових схемах.

Про це повідомив офіційний сайт СБУ. Чотирьом кураторам фінансової піраміди повідомили про підозру в шахрайстві та відмиванні грошей, отриманих злочинним шляхом в особливо великих розмірах.

«Минулого тижня СБУ провела 26 обшуків за місцем проживання керівництва фінансової піраміди і в магазинах B2B Jewelry. Вони пройшли на території Києва, Київської, Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Івано-Франківської, Одеської, Харківської та Черкаської областей», – йдеться в повідомленні.

У ході обшуків вилучили ювелірні вироби, печатки, мобільні телефони та комп’ютерну техніку, а також транспортні засоби.

Також СБУ припинила роботу магазинів B2B Jewelry, а їх приміщення опечатано. Одного з підозрюваних Печерський районний суд Києва відпустив під особисте зобов’язання.

Минулого року Служба безпеки України відзвітувала, що накрила піраміду B2B Jewelry, яка обдурила понад 600 тисяч вкладників.

B2B Jewelry – це фінансова піраміда та марка, під якою працює мережа магазинів ювелірного заводу «Шарм», який розташований у Ладижині Вінницької області. З’явилася влітку 2018-го року.

27-го серпня 2020-го року СБУ вже блокувала діяльність організації. 4-го вересня засновника піраміди Миколу Гонту взяли під домашній арешт. Проте офіційні магазини мережі все ще продовжували функціонувати.

Нагадаємо, що сьогодні у Київській області правоохоронці затримали злочинців, які нападали на чиновників, суддів і представників силових структур. Злочинці фільмували жертв на відео і спеціально відкрили власний Телеґрам-канал.

А Держприкордонслужба України затримала росіянина, який, попередньо отримавши дві відмови у пропуску в Україну, спробував підкупити прикордонника – запропонував одну тисячу доларів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі