НТА > НОВИНИ > Кримінал > СБУ викрила командира Збройних сил України з громадянством Росії

СБУ викрила командира Збройних сил України з громадянством Росії

350

Контррозвідка Служби безпеки України виявила полковника Збройних сил України, який має громадянство РФ і накопичував таємні військові документи.

Про це повідомила пресслужба СБУ. Він був командирів одного з підрозділів і мав можливість отримувати дані з найвищою формою допуску,

«Під час обшуку за місцем проживання військовослужбовця виявлено і вилучено жорсткі диски, флешносії, мобільні термінали, ноутбук, на яких зберігається інформація військового характеру, у тому числі з обмеженим доступом, а також документи та блокноти із записами таємних відомостей», – сказано в повідомленні СБУ.

У межах кримінального провадження за статтею «Розголошення відомостей військового характеру, що становлять державну таємницю, або втрата документів чи матеріалів, що містять такі відомості» встановлюють, чи мав цей полковник контакти з військовослужбовцями ЗС РФ і мешканцями Криму.

Тривають слідчі дії, які перевіряють версію про збір ним інформації за завданням спецслужб РФ.

Нагадаємо, що вчора Служба безпеки України нейтралізувала в Запорізькій області злочинну групу, яка займалася нелегальним збутом зброї. До її складу входив колишній працівник міліції.

На Сумщині контррозвідка Служби безпеки України викрила групу осіб, які організували схему постачання оборонному авіаційному підприємству вживаного неякісного обладнання під виглядом нового, намагаючись незаконно привласнити 2,5 мільйона гривень.

Контррозвідники Служби безпеки України виявили діяльність на Донеччині членів агентурної мережі, що діяла під кураторством ФСБ РФ. Її координував один із бойовиків розвідувального підрозділу «ДНР».

Наприкінці жовтня Служба безпеки України зашкодила антиукраїнській діяльності «активістів» у Київській області. Члени угруповання проводили мітинги і закликали до захоплення державної влади в Україні.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі