НТА > НОВИНИ > Кримінал > СБУ викрила “патріотів” Киви

СБУ викрила “патріотів” Киви

189

Служба безпеки України повідомила, що нейтралізувала “силовий осередок” проросійського громадського об’єднання, яке контролював народний депутат України. Лідеру угрупування оголосили підозру.

Про це повідомляє РБК-Україна.

У СБУ повідомили про розхитування суспільно-політичної ситуації у східних регіонах України.

Під час спецоперації у Харкові, Сєвєродонецьку та Лисичанську блоковано діяльність угруповання, причетного до вчинення тяжких злочинів на ідеологічному підґрунті“, – йдеться у повідомленні.

Виявилося, що ці особи діяли під прикриттям громадського об’єднання, яке підконтрольне одному з народних депутатів України. Інформоване джерело видання повідомило, що мова йде про нардепа Іллю Киву.

Співрозмовник зазначив, що це організація “Патріоти – За життя”, яку контролює Кива, під її прикриттям ніби-то працювали злочинці.

У прес-службі СБУ зазначили, у березні 2021 року лідер групи спільно з її активними учасниками завдав ножем тяжкі тілесні ушкодження ідеологічному опоненту. За задумом “кураторів”, дії зловмисників мали призвести до застосування відповідних заходів та спровокувати загострення політичної обстановки.

У ході процесуальних дій за місцями проживання зловмисників та офісному приміщенні громадського об’єднання правоохоронці виявили холодну зброю, інструкцію з підготовки учасників угруповання до радикальних дій стосовно ідеологічних опонентів, велику партію канабісу та обладнання для його вирощування.

Лідеру угруповання про підозру у вчиненні злочину. Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу. Тривають слідчі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі