НТА > НОВИНИ > СБУ запобігла «диверсії» на військовому об’єкті поблизу кордону з Білоруссю

СБУ запобігла «диверсії» на військовому об’єкті поблизу кордону з Білоруссю

Силовики відпрацювали міжвідомчу взаємодію для запобігання можливих диверсійних і терористичних загроз

578

Під час багатоетапних міжвідомчих навчань у Житомирській області силовики відпрацювали алгоритми спільних дій зі знешкодження умовних «диверсійних» груп.

Про це повідомив сайт СБУ. Тренування проводили в умовах максимально наближених до реальних поблизу державного кордону з Білоруссю.

«За легендою навчань у прикордонний район прибула ворожа «диверсійна» група для дестабілізації ситуації в регіоні. Щоб реалізувати це, вони намагалися проникнути до однієї з військових частин для здійснення серії «вибухів». Військовослужбовці ЗСУ блокували спроби «зловмисників» приховано потрапити на територію стратегічного об’єкта і знешкодили двох «диверсантів», – сказано в повідомленні.

Під час навчальної операції спецпризначенці СБУ встановили місцезнаходження і нейтралізували інших учасників «ворожої» групи, які переховувались у покинутій будівлі прикордонного населеного пункту.

Метою проведення тренувань стало відпрацювання міжвідомчої взаємодії для запобігання можливих диверсійних і терористичних загроз.

У заходах брали участь підрозділи СБУ, Збройних сил України, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії, а також представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Після закінчення навчань їх організатори проаналізували стан протидиверсійної захищеності військового об’єкта і надали додаткові рекомендації щодо вдосконалення алгоритмів спільних дій під час виконання завдань за призначенням.

Нагадаємо, що управління СБУ у Львівській області застерігає мешканців про появу в регіоні російськомовних осіб спортивної статури, які прибули для провокацій та дестабілізації ситуації. Під час виявлення таких осіб просять повідомляти правоохоронців.

Служба безпеки України викрила проросійського агітатора, який системно поширював у засобах масової інформації та соціальних мережах вигідні Кремлю фейкові матеріали.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі