НТА > НОВИНИ > Війна > Сценарист «Карткового будинку» працює над документальним фільмом про Бучу

Сценарист «Карткового будинку» працює над документальним фільмом про Бучу

Бо Віллімон впевнений, що росіяни підтримують війну через нестачу інформації та пропаганду

408

Відомий американський драматург Бо Віллімон, відомий своєю роботою над серіалом «Картковий будинок», приїхав на Київщину разом із командою, щоби зняти документальний фільм про злочини російських окупантів.

В інтерв’ю Obozrevatel драматург розповів про свої плани на фільм:

«Здебільшого документальна стрічка включатиме досвід звичайних людей, які зіткнулися з вторгненням: як ці люди виживають, адаптуються, розвиваються в епіцентру конфлікту. Ми бачили Бородянку, Бучу – неймовірні масштаби спустошення та втрат, з якими людям довелося поратися. На мене все це справило потужний емоційний вплив!» – наголосив американець.

За свої 44 роки Віллімон вперше наблизився так близько до війни:

«Мені пощастило ніколи в житті не стикатися з війною настільки близько, не довелося бувати у містах одразу після боїв – це мій перший досвід. Я думаю, коли люди обирають нападати на інших людей із такою люттю – це найгірший прояв людства, протизаконне вторгнення».

Разом із тим драматург зауважив: те, як мешканці Бородянки вже приводять до ладу місто, очищують вулиці, розбирають завали, – дуже надихає.

«На в’їзді в місто ми бачили велику двокілометрову чергу з машин людей, які намагаються повернутися додому. Посеред цього спустошення існує надія та натхнення, так само як і у самих українцях», – сказав він.

Віллімон впевнений, що росіяни підтримують війну через нестачу інформації та пропаганду.

«Я сподіваюся, що якби люди змогли дізнатися, що насправді відбувається в Україні, вони могли би продемонструвати таку саму сміливість, як українці, щоби протистояти цьому», – зазначив він.

«Картковий будинок» – американський політико-драматичний телесеріал, розроблений і спродюсований Бо Віллімоном. Серіал є адаптацією мінісеріалу BBC з такою ж назвою.

Дії серіалу відбуваються у Вашингтоні, де демократ з п’ятого виборчого округу Південної Кароліни та голова фракції більшості в парламенті Френк Андервуд після відмови йому у призначенні на посаду державного секретаря вирішив помститися тим, хто зрадив його.

Нагадаємо, що до останнього часу з Бучі продовжували вивозити тіла вбитих і замордованих російськими окупантами мешканців. З вулиць більшість мертвих уже забрали для проведення експертиз. Усе ще триває огляд приміщень.

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко заявив, що місто внаслідок обстрілів російських військ зруйноване на 70 відсотків. Для зрозумілішої характеристики він порівняв ситуацію у рідному місті з тим, що відбулося в деяких районах Бучі та Маріуполя.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі