НТА > НОВИНИ > Новини світу > Сейм Латвії визнав Росію спонсоркою тероризму

Сейм Латвії визнав Росію спонсоркою тероризму

251

Парламент визнав насильство Росії відносно мирного населення України та інших країн тероризмом, а саму Росію – країною-спонсоркою тероризму.

Про це йдеться в офіційній заяві Сейму.

Депутати закликали євроатлантичну спільноту та її партнерів терміново посилити та запровадити комплексні санкції проти Росії.

“Росія протягом багатьох років підтримувала та фінансувала терористичні режими та організації різними способами – прямо та опосередковано – як найбільший постачальник зброї для режиму Асада в Сирії та як виконавець, наприклад, отруєння родини Скрипалів або збиття рейсу MH17.  Зараз Росія застосувала таку ж безжалісну, аморальну та незаконну тактику в Україні, оскільки вона використовує неточну та міжнародно заборонену зброю та боєприпаси і з непропорційною жорстокістю завдає ударів по цивільних особах та громадських місцях”, – підкреслив Ріхардс Колс, голова комітету закордонних справ латвійського парламенту.

Також Сейм закликав країни-члени ЄС негайно призупинити видачу туристичних віз і обмежити видачу в’їзних віз громадянам РФ та Білорусі.

Нагадаємо, раніше Сенат США ухвалив резолюцію, що закликає Держдепартамент оголосити Росію спонсором тероризму.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі