НТА > НОВИНИ > Секретар РНБО Данілов заявив, що Лукашенко займається тероризмом

Секретар РНБО Данілов заявив, що Лукашенко займається тероризмом

195
Затримання журналіста Романа Протасевича - відвертий виклик демократичному світові, а також це нахабне нехтування міжнародними нормами.

Затримання журналіста Романа Протасевича – відвертий виклик демократичному світові, а також це нахабне нехтування міжнародними нормами.

Про це написав секретар РНБО Олексій Данілов у Facebook.

За його словами, президент Білорусі займається державним тероризмом, а рішення українського Уряду зупинити авіасполучення із цією країною зумовлене національними інтересами.

Данілов додає, що влада у сусідній країні перейшла в черговий раз так звану “червону лінію”, а тому такі дії не можуть залишатися без відповіді.

Посадити пасажирський літак Ryanair у Мінську – сплановане та продумане рішення, відповідальність за спецоперацію персонально несе Олександр Лукашенко.

Ситуацію можна назвати проявом державного тероризму, так як супровід посадки вівся бойовим винищувачем МіГ-29. Такі дії могли призвести до аварійної катастрофи.

Крім цього секретар РНБО каже, що Україна спостерігає з тривогою за розвитком ситуації у Білорусі.

“У ситуації війни, в якій знаходиться наша країна, рішення керівництва держави обумовлені інтересами національної безпеки, саме тому президент України Володимир Зеленський доручив уряду опрацювати рішення щодо припинення прямого авіасполучення між Україною та Республікою Білорусь і заборони прольоту повітряним суднам з українською реєстрацією до та через територію Республіки Білорусь”, – Олексій Данілов.

Нагадаємо, у неділю, 23 травня, після екстреної посадки в аеропорту Мінська, білоруські силовики затримали засновника опозиційного каналу Nexta Романа Протасевича. Як зазначається, літак компанії Ryanair, який летів з Афін до Вільнюса, здійснив аварійну посадку в Національному аеропорту Мінська. Причиною для посадки літака було повідомлення про нібито мінування. У виданні зазначили, що літак несподівано подав сигнал тривоги і різко змінив курс.

Наступного дня, мати засновника Nexta Романа Протасевича повідомила, що за непідтвердженою інформацією її син знайдений в одній з мінських лікарень. Стан – критичний. Зокрема, “доброзичливці” розповіли матері опозиціонера, що її син знаходиться в лікарні. За їхньою інформацією, медики оцінюють його стан як критичний – у Романа Протасевича проблеми з серцем.

Варто додати, що сьогодні, на позачерговому засіданні Кабміну прийняли рішення про припинення авіасполучень з Білоруссю. Уряд дав вказівку вжити необхідних заходів. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що відповідне рішення вступить у дію опівночі 26 травня.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі