НТА > НОВИНИ > Новини політики > Секретар РНБО Данілов зробив гучну заяву щодо санкцій проти Медведчука

Секретар РНБО Данілов зробив гучну заяву щодо санкцій проти Медведчука

127

Санкції, які запровадили проти кума президента Росії Володимира Путіна та лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука, діють у повному обсязі.

Відповідну заяву на власній сторінці в соціальних мережах зробив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов.

Данілов спростував інформацію, яка нещодавно з’явилася в ЗМІ. Секретар РНБО зазначив, що санкційний режим щодо Медведчука та його активів ніхто не послаблював.

Також посадовець розповів, що інформація про купівлю однією з комерційних структур мережі автозаправних станцій Медведчука – теж неправда.

Секретар РНБО наголосив, що санкційне законодавство в Україні дотримується згідно правового поля. Він закликав окремих народних депутатів не намагатися вирішити питання щодо послаблення або ж зняття санкцій.

Нагадаємо, воєнна розвідка встановила, що Російська Федерація використовує створені центри та соціокультурні фонди для впливу на населення окупованих території Донецької та Луганської областей.

Додамо, що у Росії – масштабні лісові пожежі, горить 14 тис. га лісу. Лісові пожежі перекинулися на села Запасне та Джабик. Вогонь знищив частину будинків. Наразі відомо про 71 пошкоджений дім.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі