НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Секретар РНБО провів нараду щодо COVID-19 в Україні. Що вирішили

Секретар РНБО провів нараду щодо COVID-19 в Україні. Що вирішили

141

5 жовтня Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов за дорученням президента провів нараду щодо протидії пандемії COVID-19. Тепер в Україні планують збільшити тестування на коронавірус та вакцинувати більшість дорослого населення до кінця 2021 року.

Про це повідомляє пресслужба РНБО.

Участь в нараді взяли головний санлікар Ігор Кузін, перший заступник глави МОЗ Олександр Комаріда, т.в.о. голови НСЗУ Дмитро Самофалов, фахівці МОЗ та Апарату РНБО.

Так, на нараді Данілов розповів про систему “СОТА”, яку запустила РНБО. За його словами, система може допомогти центральній та місцевій владі застосовувати оперативну, актуальну та достовірну інформацію щодо навантаження на систему охорони здоров’я.

На нараді також обговорили питання стану системи охорони здоров’я. Зокрема, йшлося про забезпечення медзакладів ліками, медичним персоналом та ліжками для пацієнтів з COVID під час осінньо-зимової хвилі коронавірусу.

Також під час наради вирішили збільшити тестування пацієнтів із підозрою на COVID-19. На думку фахівців, це має сприяти своєчасному лікуванню хворих та зменшити кількість тяжких випадків і смертей.

Вакцинація в Україні

Данілов наголосив, що до кінця цього року потрібно вакцинувати більшість дорослого населення України. Насамперед йдеться про найбільш уразливі категорії: осіб 60+ та пацієнтів з хронічними хворобами.

Крім того, на нараді вирішили відновити цілодобовий режим роботи штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням COVID-19. В РНБО наголосили, що таке рішення ухвалили, аби максимально ефективно реагувати на будь-які ситуації, пов’язані з пандемією.

Нагадаємо, що за минулу добу в Україні зафіксовано 12 662 нових підтверджених випадків COVID-19. Госпіталізовано – 3 745 хворих, 4 630 – одужали, а 320 – померли.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі