НТА > НОВИНИ > Курйози > Секс на лекції. Франківські студенти стали героями соцмереж через онлайн-інтим

Секс на лекції. Франківські студенти стали героями соцмереж через онлайн-інтим

2519

Курйозно-скандальна ситуація сталася в Івано-Франківському національному медичному університеті: студенти-першокурсники під час онлайн-лекції вирішили зайнятися сексом. При цьому забули вимкнути веб-камеру. Найцікавіше, що викладачка не помітила інтиму на занятті. Натомість відео розлетілося соціальними мережами і студентськими чатами.

Це їхня справа. Студенти про однокурсників

Насправді, зображення на відео  (за посиланням відео 18+) доволі нечітке. Однак в особливостях рухів хлопця більшість глядачів розгледіли інтимний процес кохання. Студенти вишу при згадці про історію посміхаються, але «колег» не засуджують.

«Це, напевно, їхня справа. Як таке сталося, не можу пояснити. Мої одногрупники, також. Я думаю, що це був, як у нас кажуть, глюк тімсу. Камера може випадково включитися сама. Вони, напевно цього не помітили. І продовжували», – припускає другокурсниця Івано-Франківського медичного університету Марія Бот.

«Добре, що є статеве життя. Але погано, що вони не слухають лекцію. Та це все справа кожного», – підтримує її і четвертокурсниця Христина Ганалюк.

До речі, розповіли, що історію вже почали ставити їм в приклад інші викладачі.

«У нас були заняття і викладачка сказала, щоб ми не робили такого, як вони. Та й все.», – розповіла про реакцію викладачів вишу другокурсниця Діана Дармограй.

«Як коментувати курйоз». Реакція ректорату

У ректораті коментувати секс-скандал відмовилися. Мовляв, а що тут скажеш. Стосовно викладачки, то нічого дивного в тому, що вона не помітила казусу, немає. Під час лекції-онлайн, коли в ефірі одночасно багато студентів, на всіх увагу нереально звернути.

«Ну скажіть мені, яке коментувати курйоз? Як би ви прокоментували? Це поширюють люди, бо це може викликати якусь зацікавленість», – каже декан медичного факультету Івано-Франківського національного медичного університету Роман Яцишин.

Курйози дистанційки

На робочій зустрічі у трусах, відеоконференція із голими родичами в кадрі, діти, які постійно намагалися зайти у кімнату, де працюють батьки. Перехід великої частини життя в онлайн-режим через пандемію породив чимало курйозних історії під час робочих нарад, зборів чи занять у школі чи університеті. Відтак такі речі перестали бути дивиною.

«Бувало, що хтось вмикав камеру і засинав. Було таке, що хтось міг вилаятися при увімкненій камері чи сказати щось таке не в тему», – розповідає про курйозні ситуації під час занять четвертокурсниця Івано-Франківського медичного вишу Христина Ганалюк.

Юлія Бундз, “Правда. Наживо” (щобудня о 19:00 на NTA)

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі