НТА > НОВИНИ > Новини світу > Серед афганців, евакуйованих до США, виявили 44-х терористів

Серед афганців, евакуйованих до США, виявили 44-х терористів

483

Майже півсотні біженців із Афганістану, які були евакуйовані до Америки зі своєї країни, можуть загрожувати національній безпеці США.

Про це повідомляє The Washington Post із посиланням на урядові структури.

Як зазначається, міністерство внутрішньої безпеки визначило принаймні 44 евакуйованих афганців як таких, що становлять потенційну загрозу національній безпеці.

Ці особи були виявлені під час перевірок упродовж останніх двох тижнів серед понад 60 тисяч переселенців із Афганістану до Сполучених Штатів.

Деяких біженців підозрюють у зв’язках із терористами. У мобільних телефонах та інших пристроях деяких афганців були знайдені матеріали, які викликають занепокоєння.

Підозрілих людей відправили на транзитні бази в Європі та на Близькому Сході. Ще 13 афганців наразі перебувають під вартою і очікують на додаткові процедури перевірки та співбесіди з ФБР та командами з боротьби з тероризмом.

Як відомо, США минулого місяця провели масштабну операцію, під час якої з Афганістану були евакуйовані 124 тис. людей, у тому числі, громадяни США, інших країн, а також жителі цієї країни. До числа біженців-афганців увійшли ті, хто не погоджується з приходом до влади талібів, а також ті, хто за попереднього уряду працював зі структурами США та країн міжнародної коаліції.

30 серпня США завершили виведення з Афганістану свого військового контингенту, який перебував у цій країні 20 років – за хвилину до півночі вилетів останній військовий літак НАТО.

В Афганістані перебувають ще 159 українських громадян, які очікують на евакуацію.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"