НТА > НОВИНИ > Новини політики > Сергій Лещенко назвав причину можливої відставки міністра оборони

Сергій Лещенко назвав причину можливої відставки міністра оборони

139

Міністр – це політична фігура, як це встановлено в Конституції, відповідно політик має регулярно виступати, звітувати перед суспільством і бути готовим до публічним дебатів. Можливо, одна з причин відставки – недостатня публічність чинного міністра оборони Андрія Тарана.

У прямому ефірі програми «Говорить Великий Львів» на телеканалі NTA Сергій Лещенко, народний депутат України VIII скликання, прокоментував ймовірне звільнення з посади міністра оборони України Андрія Тарана, який займає її з початку березня 2020-го.

Лещенко підтвердив, що чув про можливість заміни міністра оборони й те, що замість Тарана міністерство може очолити Олексій Резніков. Але причини відставки, як вважає екснардеп, можуть бути абсолютно різні – планова ротація, бажання долучати свіжу кров, мати свіжий погляд ззовні на проблеми міністерств.

«Тим більш в українській історії це не вперше, коли ми маємо цивільного міністра оборони – були Юрій Єхануров, Євген Марчук. У країнах Європи, зокрема в Німеччині, чинним міністром оборони є Аннегрет Крамп-Карренбауер, перед тим була Урсула фон дер Ляєн. Колись і в Україні жінка буде міністром оборони, це буде абсолютно нормальна практика», – переконаний Сергій Лещенко.

За словами колишнього народного депутата, про можливість звільнення Андрія Тарана з посади міністра оборони говорили ще влітку, коли було знято головнокомандувача ЗСУ Хомчака.

«Казали, що в пакеті буде відставка й міністра оборони. Зараз ми до цього наближаємось, зараз це відбудеться. Адже публічність – ключовий фактор у цивілізованій країні, міністр має доносити свою точку зору авдиторії», – міркує Лещенко.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі