НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Сертифікати для відвідувачів закладів. У Львові можуть посилити карантин з 1 листопада

Сертифікати для відвідувачів закладів. У Львові можуть посилити карантин з 1 листопада

1325

З понеділка, 18 жовтня, у Львові почали діяти нові карантинні правила. Утім, якщо ситуація із захворюваність на COVID-19 буде й надалі погіршуватися, то обмеження можуть посилити уже з 1 листопада.

Про це повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко під час брифінгу за результатами засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС.

Зокрема, при нових обмеженнях мати сертифікат про вакцинацію або ПЛР-тест доведеться не лише працівникам закладів, але й відвідувачам.

“Відвідувачі закладів, ринків, сфери послуг, ТРЦ повинні будуть мати або сертифікат про вакцинацію, або негативний тест або довідку про протипокази. Окрім тих закладів, де можна придбати товари першої необхідності”, – зауважив він.

Також комісія з питань ТЕБ і НС може у найближчі дні ухвалити рішення про перехід до “червоної” зони карантину.

“Якщо аналізувати динаміку з поширенням коронавірусу, то бачите, що динаміка подовжує зростати. Ми фіксуємо також зростання захворюваності серед дітей. Якщо динаміка не буде змінюватися, то може бути прийняте рішення про “червону зону” у найближчі кілька днів”, – зауважив Москаленко.

До слова, у перший тиждень посилених обмежень через недотримання правил карантину комісія ухвалила рішення про закриття чотирьох закладів Львова та ще чотири отримали попередження. Також було накладено штраф 17 тисяч гривень на водія маршрутки через недотримання карантинних обмежень. Наразі у Львові працюють 12 бригад, які перевіряють дотримання карантину закладами міста .

Нагадаємо, що з 18 жовтня у Львові посилили карантин. Школярі пішли на двотижневі канікули, а заклади громадського харчування, ТРЦ та спортзали працюють за умови 100% вакцинації працівників.

До роботи допускають лише працівників, які мають один із таких документів:

  • COVID-сертифікат, що підтверджує повну вакцинацію від COVID-19, або ж довідка про отримання однієї дози вакцини, видана у пункті щеплення або в сімейного лікаря;

  • негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигену, який є чинний на момент виходу на роботу (до 72 год);

  • довідка про протипокази до щеплення, зокрема – довідка про одужання від COVID-19 (чинна до 180 діб від дати забору матеріалів, що дали позитивний результат тестування на COVID-19);

Нагадаємо, що Львівщина максимально наблизилася до свого антирекорду по кількості нових хворих за весь час пандемії. За попередню добу, 21 жовтня,  в області на коронавірус захворіли 1 647 осіб. З них 684 – у Львові.

 

 

 

 

 

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
1

Коментарі