НТА > НОВИНИ > Спорт > Шевченко заговорив. Український тренер дав перше інтерв’ю після виходу в плей-оф Євро-2020

Шевченко заговорив. Український тренер дав перше інтерв’ю після виходу в плей-оф Євро-2020

Щоправда, це обов’язкова медіа-процедура для УЄФА, тому, мабуть, цю розмову з журналістом обумовили заздалегідь

486

На офіційному сайті УЄФА опубліковані враження головного тренера збірної України Андрія Шевченка від Євро-2020.

«Я вважаю, що наша команда провела хороший груповий етап, – зазначив він. – Ми зіграли хороший матч із нідерландцями. Ми зіграли хороший матч із Північною Македонією».

При цьому Андрій Шевченко визнав, що з Австрією в українських футболістів не вистачило сил. Також, на думку українського тренера, група С, в якій виступала збірна України, виявилася дуже непростою.

«Ми домоглися результату, і зараз у нас розв’язані руки. Все інше буде великим бонусом для нас», – наголосив Андрій Шевченко.

Окрім того очільник української команди охаратеризував майбутнього суперника – збірну Швеції: «Це дуже організована команда, і я з величезною повагою до неї ставлюся. У них є певний стиль гри – вони його постійно дотримуються. Ті речі, які вони роблять дуже добре, це вертикальні передачі. У них два чудові нападники. Команда дуже силова, практично не програє єдиноборства».

До цього, нагадаємо, головний тренер збірної України Андрій Шевченко жодним словом не обмовився про історичний вихід «синьо-жовтих» у плей-оф чемпіонату Європи, а команда перейшла у напівзакритий режим.

Віталій Павлишин

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі