НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Щастя – фонтаном! Як львів’яни рятуються від спеки і хто хоче це заборонити

Щастя – фонтаном! Як львів’яни рятуються від спеки і хто хоче це заборонити

1020

Львів топиться і закипає від справжньої літньої спеки. У ці дні температура повітря сягає понад 30 градусів. І чи не основним джерелом щастя для багатьох львів’ян – особливо малечі – стають прохолодні міські фонтани.

Як мешканці Львова рятуються від палкого липневого сонця, – фоторепортажі NTA.

Мабуть, у кожного хоч колись у житті виникала шалена спокуса зануритись у холодний міський фонтан під час літньої спеки. Утім дорослі, здебільшого, таки не наважуються на таку авантюру. А ось діти, освіжитись у прохолодних струменях води прямо посеред міських джунглів, – завжди раді.

Колись, мешканці Львова могли поплавати у традиційних міських фонтанах у прямому сенсі цього слова. Тепер ж, таких фонтанів у місті практично не залишилось – їх замінили на “сухі”. Але й вони стали чудовою альтернативою для міста, в якому нема навіть річки. Не то що моря.

Справжніми фонтанами щастя у Львові є “сухі” у трьох локаціях – біля Оперного театру,  на площі Митній та поблизу торгового центру “Форум”. 

Водні процедури на площі Митній

Площа Митна перетворилась у справжній мурашник: хтось з дітей бігає майже голяка, когось батьки переодягнули у купальник, а хтось охолоджується у струменях фонтану прямо в одязі.

Біля Оперного навіть встановили “басейн”

А ось фонтан біля Оперного театру став схожим на “базу відпочинку”: тут діти і засмагають і плюскаються у воді серед міської метушні. Хтось навіть приніс із собою надувний басейн. Таке воно – спекотне літо у Львові…

Заборонити не можна купатися

До слова, і за кордоном люди полюбляють охолоджуватися у міських фонтанах.

Щоправда, у деяких містах такі “купання” міська влада забороняє. А нещодавно на сайті Львівської міської ради зареєстрували е-петицію із пропозицією заборони купелі у фонтанах міста. Щоправда, за понад тиждень часу вона зібрала лише 3 голоси.

Анастасія Сорока

Фото: Анастасія Сорока та з відкритих джерел

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі