НТА > НОВИНИ > Новини світу > Ще декілька країн закликали своїх громадян залишити Україну

Ще декілька країн закликали своїх громадян залишити Україну

300

Ще низка країн рекомендують своїм громадянам залишити територію України через загрозу російського вторгнення.

Про це повідомляє РИА Новости з посиланням на посольства країн.

Так, посольства Фінляндії, Нової Зеландії, Чорногорії, Північної Македонії та Австралії закликають громадян покинути Україну через небезпечну ситуацію а кордоні з Росією.

Посольство Фінляндії рекомендує негайно залишити Україну через “подальшу напружену і непередбачувану ситуацію в галузі безпеки”.

“Усім громадянам Північної Македонії, які планують відвідати Україну в майбутній період, рекомендується утриматися від поїздок до країни і, крім того, якщо дозволяють обставини, усім громадянам Північної Македонії, які зараз перебувають в Україні, рекомендується якнайшвидше залишити країну”, – закликає посольство Північної Македонії.

У МЗС Чорногорії інформують громадян про необхідність “розглянути можливість тимчасового виїзду з території цієї країни”.

Посольство Австралії закликало громадян залишити Україну комерційним чи іншим приватним транспортом через напруження на її кордонах.

“Ми радимо новозеландцям не їздити в Україну через ризик збройного конфлікту. Новозеландці, які зараз перебувають в Україні, повинні негайно поїхати комерційним шляхом, якщо це безпечно”, – закликало МЗС Нової Зеландії.

Раніше, британське посольство також закликало громадян покинути Україну. В той же час, посол Великобританії в Україні Мелінда Сіммонс заявила, що залишиться у Києві та продовжить працювати з командою.

Російські ЗМІ також повідомляють, що дипломати та працівники консульств Росії почали залишати Україну.

Нагадаємо, раніше посольство США в Україні звернулося до своїх громадян з рекомендацією якнайшвидше покинути територію України через загрозу воєнних дій, які може почати Росія.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі