НТА > НОВИНИ > Спорт > Ще одна білоруська спортсменка попросила притулок у Польщі

Ще одна білоруська спортсменка попросила притулок у Польщі

116

Польща видала гуманітарну візу Ользі Сафроновій, яка мала представляти Білорусь на Олімпіаді в Токіо в кінному спорті, але в останній момент її виключили зі складу делегації.

Після переїзду до Польщі спортсменка має намір виступати на міжнародних змаганнях від цієї країни, повідомляє РАР.

Як зазначив адвокат Томаш Вілінський, спортсменку було виключено зі складу олімпійської делегації Білорусі, оскільки в організмі одного з її коней нібито виявили сліди допінгу. Тоді Сафронова критично висловилася на адресу федерації кінного спорту Білорусі та Олександра Лукашенка. Згодом, коли вона вже виїхала до Польщі, дослідження не підтвердили застосування заборонених препаратів.

Тим часом, зазначає PAP, на батьківщині Сафронову було внесено до так званого списку “ворогів народу”, в якому вже понад 40 білоруських спортсменів. Дізнавшись про це, вона попросила владу Польщі надати їй та її партнеру гуманітарну візу. За сприяння посольства Польщі в Білорусі спортсменка також змогла перевезти своїх двох коней.

В майбутньому Сафронова хоче отримати польське громадянство і представляти країну на міжнародних змаганнях у кінному спорті, додає видання.

Як відомо, Христину Тимановську, яка 2 серпня мала брати участь у кваліфікаційному забігу на 200 метрів на Олімпіаді в Токіо, представники білоруської влади намагалися насильно вивезти з Японії у Білорусь. Напередодні спортсменка різко розкритикувала білоруське спортивне начальство, яке поставило її для участі в естафеті 4 по 400 метрів без її відома.

Міжнародний олімпійський комітет звернувся до Національного олімпійського комітету Білорусі з вимогою дати вичерпні пояснення щодо ситуації з білоруською легкоатлеткою.

Згодом Польща запропонувала Тимановській гуманітарну візу, а потім і її чоловікові.

Зараз спортсменка перебуває у Варшаві.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Коментарі