НТА > НОВИНИ > Світ > Ще одна країна ЄС відкриє свої кордони для туристів

Ще одна країна ЄС відкриє свої кордони для туристів

67

Німеччина планує відкрити кордони для туристів з 1 липня. Втім, потрапити у країну зможуть не усі мандрівники. Про це повідомляє Bild.

Міністр закордонних справ Хайко Маас заявив, що поїздки дозволять для туристів з тих країнн, у яких показник зараження нижче 200 на 100 тисяч осіб. Такий показник повинен бути протягом останніх семи днів. В Україні показник захворюваності станом на 11 червня становить 65 на 100 тисяч осіб.

Крім того, Ізраїль вирішив виключити Україну зі списку країн, в які заборонені поїздки через пандемію коронавірусу. Дозвіл на поїздки почне діяти з 15 червня. З цього списку також виключать Туреччину і Ефіопію. Як відомо, 4 травня Ізраїль заборонив українцям в’їзд через високий рівень захворювання на коронавірус.

Також з 9 червня для українців свої кордони відкрила Франція. Згідно з новими правилами, у Францію зможуть потрапити українські мандрівники, які зробили щеплення від коронавірусу.

Албанія з 1 червня скасувала всі карантинні обмеження для туристів. Мандрівникам більше не потрібно робити тест на коронавірус.

Без тестів і довідок також можна відправитись у відпустку в Чорногорію. Втім, щоб потрапити у Грецію, Болгарію, Хорватію та на Кіпр потрібні ПЛР-тести.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі