НТА > НОВИНИ > Спорт > Ще одна втрата для збірної. Українську команду в Пекіні «косить» коронавірус

Ще одна втрата для збірної. Українську команду в Пекіні «косить» коронавірус

Фігурист Іван Шмуратко ще має шанс виступити в індивідуальному турнірі, який розпочнеться 8-го лютого

344

Український фігурист Іван Шмуратко здав позитивний тест на коронавірус перед стартом Олімпіади-2022 у Пекіні.

Про це повідомили в Національному олімпійському комітеті України. Першими змаганнями за участі наших спортсменів на зимових Олімпійських іграх в Пекіні буде командний турнір з фігурного катання, що стартує у день відкриття Ігор-2022.

Україну представлятиме Софія Голіченко й Артем Даренський у спортивних парах, Олександра Назарова та Максим Нікітін у танцях на льоду й Анастасія Шаботова у жіночому одиночному катанні.

На превеликий жаль, через підтверджений позитивний тест у Івана Шмуратка, він не зможе допомогти команді.

«Наразі відчуваю спустошення. На жаль, коронавірус втрутився в мої олімпійські плани. Дуже хотів допомогти нашій команді і відчути цю незвичайну атмосферу змагань. Я бажаю здоров’я та успіху своїм друзям і партнерам по команді, буду тримати за них все, що можна тримати – поки що дистанційно. Чекаю на своє повернення на олімпійський лід якомога швидше», – сказав Шмуратко.

Шмуратко ще має шанс виступити в індивідуальному турнірі, який розпочнеться 8-го лютого. Для цього спортсмену необхідно здати 2 негативні тести на коронавірус.

Нагадаємо, що в п’ятницю, 4-го лютого, стартують XXIV зимові Олімпійські ігри, які триватимуть до 20-го лютого. Україну в Пекіні представляють 45 олімпійців у 12-ти видах спорту. Загалом понад 4 тисячі спортсменів із 95-ти країн виступлять у 15-ти видах спорту та розіграють 109 комплектів нагород.

Декілька днів тому українська біатлоністка Олена Білосюк не зможе взяти участь у декількох перших стартах на Олімпіаді-2022, вона отримала позитивний результат тесту на коронавірус.

Після прильоту в Пекін позитивний тест на коронавірус отримав Юрай Санітра – тренер чоловічої збірної України. Він двічі отримував позитивний тест, тож його помістили на самоізоляцію.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"