НТА > НОВИНИ > Суспільство > Що буде далі із УПЦ МП. Ексклюзивне інтерв’ю із Дмитром Корчинським

Що буде далі із УПЦ МП. Ексклюзивне інтерв’ю із Дмитром Корчинським

338

Ексклюзивне інтерв’ю із письменником, засновником батальйону “Братство» Дмитром Корчинським. Вже о 18:40 у проєкті “Говорить Великий Львів”.

Представники УПЦ МП, попри вимогу залишити святиню 29 березня, станом на ранок 30 березня все ж лишаються у лаврі і навіть провели богослужіння в одному з храмів. Комісію Міністерства культури, яка мала проводити інвентаризацію майна “Києво-Печерського заповідника”, не пустили до лаври прихожани УПЦ МП. Що буде далі із православною церквою московського патріархату? Чи можна серйозно сприймати погрози країни-терориста Росії?

Що це: справжні наміри чи просто слова? Що потрібно для перемоги України? Про це та більше поспілкуються сьогодні із письменником, засновником батальйону “Братство» Дмитром Корчинським. Вже опісля у форматі великого ток-шоу дискутуватимуть із військовими та політичними експертами о 19:15. “Говорить Великий Львів” – майданчик, де отримають слово всі та почують абсолютно кожного. В ефірі телеканалу НТА та Еспресо, а також у всіх наших соцмережах.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"