НТА > НОВИНИ > Новини світу > Що буде швидше: перемога у війні чи вступ України в НАТО. Версія Офісу президента

Що буде швидше: перемога у війні чи вступ України в НАТО. Версія Офісу президента

Україна може одночасно зі звільненням територій увійти до НАТО, аби унеможливити виникнення подібних масштабних воєн у Європі в майбутньому

255

Війна Росії проти України може закінчитися раніше, ніж наша держава пройде усі бюрократичні процедури щодо вступу в НАТО.

Таку версію висунув радник голови Офісу президента Михайло Подоляк у прямому ефірі спільного національного телемарафону «Єдині новини».

Він зазначив, що подача Україною заявки на вступ до НАТО не вплине на війну проти Росії та на те, що відбувається на окупованих територій.

Подоляк наголосив, що ця заявка символізує початок нової ери для України та формування безпекової архітектури.

«Як тільки Україна фіналізує правильно війну, як тільки Росія програє, після цього не буде жодної перепони для нас, щоби вступити в НАТО», – сказав він.

На запитання журналіста, чи змушене НАТО вступити у війну проти Росії у разі прийняття України до Альянсу, Подоляк відповів:

«Я думаю, що війну можна завершити трошки швидше, ніж ми пройдемо всі бюрократичні процедури».

На його думку, Україна може практично одночасно зі звільненням територій увійти до НАТО, аби унеможливити виникнення подібних масштабних воєн у Європі в майбутньому.

Він також сподівається, що подання заявки про вступ до НАТО допоможе пришвидшити постачання зброї Україні.

Нагадаємо, Володимир Зеленський заявив, що Україна подає заявку на вступ до Північноатлантичного альянсу у прискореному режимі.

США засудили шахрайську спробу Росії анексувати суверенну українську територію. Вашингтон і надалі підтримуватиме Україну в її боротьбі за звільнення своїх земель.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі