НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Що може врятувати рейтинг Зеленського від падіння. Опитування

Що може врятувати рейтинг Зеленського від падіння. Опитування

Львів’яни поділилися думками про те, що може зупинити падіння рейтингу президента

231

Рейтинг президента України Володимира Зеленського падає. Попри це він продовжує  лідирувати серед інших можливих кандидатів на посаду глави держави. Водночас зросла підтримка, у порівнянні з жовтнем, партії «Європейська Солідарність» та її лідера Петра Порошенка.

Про це свідчать результати дослідження соціологічної служби Центру Разумкова, проведеного з 11 по 17 листопада.

Минулого тижня команда «Прямої мови Львова» запитала львів’ян, чому, на їхню думку, падає президентський рейтинг. Дехто з опитаних вважає, що це через те, що Зеленський «некомпетентний у багатьох питаннях», а також «не виконує обіцянок».

Що ж саме може поліпшити рейтинг президента? Ось думка львів’ян.

«Що може поліпшити? Найкраще було би,  якби він взагалі ступився із нашої країни. Він ніякий не президент. Я слухала його пресконференцію і, знаєте, це відповіді учня 3 класу.

Я колись називала його учнем 5-6 класів, а тепер я іншої думки. Краще б він пішов, а як – ні, то хоча би залучив до влади нормальних людей, політиків. А не таких, як він сам сказав «варьйо»», – обурюється пані Марія. 

«Боротьба з корупцією покращила б його рейтинг. Це найголовніше. Бо корупція лише зростає. Стала ще більшою, ніж була», – каже пан Іван.

«Щонайменше, президент має вселити людям надію на те, що ситуація у нашій країні вирівняється і ця пандемія економіку кінцево не вб’є», – відповідає Анастасія. 

Є й ті, хто вважає, що рейтинг Зеленського навпаки зростає:

«Зеленський обрав правильну позицію – принципово підтримує все українське. Йому треба продовжувати рухатися у такому напрямку.

А ще він мав би більше приділити увагу викоріненню кумівства в своєму оточенні. Це  найкраще, що він міг би зробити і для себе, і для України», – каже Марта. 

«Для мене його рейтинг не падає. Все нормально. Він усе робить так, як і повинно бути. Важливо, аби йому не ставили палки. Я вірю у нього і підтримую», – говорить пан Володимир. 

Дарина Татарчук

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі