НТА > НОВИНИ > Війна > Що потрібно Україні для успішного контрнаступу. Речник Східного угруповання дав пояснення

Що потрібно Україні для успішного контрнаступу. Речник Східного угруповання дав пояснення

493

Щоб вести  успішні контрнаступальні дії потрібно задіювати техніку прориву. А для цього необхідні відповідні погодні умови.

Про те, що потрібно ЗСУ для успішного контрнаступу розповів в ефірі проєкту “Говорить Великий Львів” речник Східного угруповання військ Сергій Череватий.

“Для того, щоб вести активні наступальні, контрнаступальні дії, потрібно задіювати техніку прориву. В нашому випадку – це, передусім, отримані потужні ударні танки Abrams, Leopard і Challenger. Відтак, потрібно, щоб просохли грунти і можна було ефективно рухатись, проривати оборону противника і йти далі”, – зазначив Череватий.

За його словами, також для контрнаступу необхідні потужні ударні засоби, максимально зібрати вогневі засоби ураження – високоточні й більш далекобійні – щоб максимально вибити ворога перед тим як атакувати. Крім того, потрібно подавити ворожі ППО, командні пункти та логістику.

“Потім, якщо грунти просохли, задіюються ударні засоби, танки, бойові машини піхоти типу Bradley та Marder, броньовані машини. І ще один дуже важливий елемент – це навчені люди, які зараз проходять навчання як в Україні, так за її межами в декількох країнах наших партнерів. Вони між собою мають бути добре злагодженими і знати тактику ворога. Приблизно такі “рецепти” вдалого наступу”, – пояснив речник Східного угруповання військ.

Крім того, Череватий додав, що Україні потрібні літаки F-16 для успішного контранаступу.

“Вони дадуть нам ще одну перевагу. Перед тим, як наші наземні бригади підуть в наступ, треба максимально вдарити по противнику, по його повітряних і наземних цілях”, – додав Сергій Череватий.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"