НТА > НОВИНИ > Війна > Що відбувається в Новій Каховці, – коментар ОК “Південь”

Що відбувається в Новій Каховці, – коментар ОК “Південь”

575

Окупанти намагаються створити враження, що вони покинули Нову Каховку. Цілком імовірно, що росіяни готують певну репетицію до якоїсь події.

Так прокоментувала сьогоднішнє повідомлення від Генштабу, що всі російські підрозділи вийшли з Нової Каховки речниця пресцентру сил охорони та оборони оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк в ефірі “Говорить Великий Львів”.

“Такі акції вони вже проводили в окремих населених пунктах ще на правому березі. Окупанти намагаються переконати, що вони пішли. Вони щось репетирують”, – сказала вона.

Також нагадала, що триває гібридна війна, тому потрібно дуже обережно ставитися до інформації та не випереджати події.

“Зараз можна точно говорити, що моральний стан ворога підірваний. Але зараз вони намагаються повторити ті ж акції, які, на їхню, думку мали успіх на правому березі. Тактика окупантів полягає в тому, що вони спочатку вивозять всі цінні речі. Якщо ми бачимо, що вони швидко відправляють добро геть, це означає, що вони готуються до певних дій. Наступний етап – шукають цивільний одяг і намагаються розчинитися серед місцевих”, – пояснила Гуменюк.

За її словами, дезертири в цивільному, як правило, намагаються втекти, але є спецрозділи, які таким чином хочуть осісти в місцях, де можуть завдавати шкоди ЗСУ.

“Тож маємо просто уважно спостерігати. Бо військові на лівому березі вже також кілька разів відходили, обстрілювали і поверталися назад. Але зараз все-таки є ознаки, що ворог готується до так званих жестів доброї волі”, – підсумувала Гуменюк.

Зазначимо, що близько 20:00 Генштаб ЗСУ оновив інформацію щодо Нової Каховки.

“Окупанти і досі тимчасово перебувають у Новій Каховці. Інформація про начебто відхід противника з даного населеного пункту була оприлюднена внаслідок некоректного використання наявних даних”, – заявили у повідомленні.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"