НТА > НОВИНИ > Суспільство > Щоб Путін не вкрав Різдво. У Києві встановлять святкову ялинку

Щоб Путін не вкрав Різдво. У Києві встановлять святкову ялинку

338

У Києві вирішили встановлювати новорічну ялинку.

Про це повідомив в інтерв’ю РБК-УКРАЇНА міський голова Києва Віталій Кличко. За його словами, про це його просили військові, наголосивши, що не варто забирати свято у дітей.

“Ми розуміємо, що масові заходи заборонені в воєнний час. І їх не буде в жодному разі. Але скасовувати Новий рік та Різдво ніхто не збирається, і атмосфера Нового року повинна бути. Не можна дозволити Путіну вкрасти наше Різдво”, –  пояснив рішення Віталій Кличко

Водночас міський голова столиці обіцяє, що концертної програми та фудмаркетів не буде.

Ялинка фінансуватиметься не з бюджету: її встановлюватимуть за кошти бізнесу, який зголосився підтримати ініціативу, але без пафосу.

“Це буде кілька локацій в багатьох районах нашого міста. І на Софійській площі також. Це, так би мовити, натяк на те, що Новий рік та Різдво не проходять повз. Ялинки будуть встановлені”, – заявив мер.

Нагадаємо, Києві були зареєстровані дві абсолютно протилежні е-петиції: “за” і “проти” святкового дерева. Попри всяк випадок, дизайн головної ялинки країни розробили: синьо-жовті кульки та квіти, на верхівці – тризуб. Вона може бути штучною, нижчою на 7 метрів, аніж торік. Якщо її і встановлюватимуть, то за кошти спонсорів.

Не встановлювати святкову ялинку вирішили у Чернігові, Івано-Франківську, Чернівцях, Житомирі, Ніжині.

«Цього року не буде нашої звичної ялинки, не буде арок, не буде ілюмінації. Буде ініціатива наших дітей міста, наших освітян – символічна ялинка перемоги із більше ніж 1000 малюнків дітей. Тобто, вони покажуть, як бачать перемогу», – заявив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

А от у Кременчуку та Ірпені все ж вирішили, що ялинкам бути.

Офіційного рішення про те, чи буде ялинка у Львові,  ще нема.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі