НТА > НОВИНИ > Війна > Щоб відволікти увагу з півдня, росіяни почали активніше атакувати Сіверськ, – ISW

Щоб відволікти увагу з півдня, росіяни почали активніше атакувати Сіверськ, – ISW

182

З 11 серпня російські війська збільшили наземні атаки у районі Сіверська, що може свідчити про спробу РФ відвернути увагу України від півдня, де українські війська проводить ефективні контратаки.

Таке припущення роблять в Американському Інституті дослідження війни (ISW)

Дотепер російські війська проводили лише спорадичні та обмежені наземні атаки, значною мірою покладаючись на артилерійський обстріл.

Також зазначають,  що російські війська провели обмежені наземні атаки на північний захід від Слов’янська, на схід від Сіверська, на південь і на схід від Бахмута. Також росіяни провели обмежений наземний штурм на північ від Харкова.

ISW пише, що російські сили можуть сподіватися змістити акцент з півдня, щоб послабити тиск на власні операції вздовж Південної осі.

Українські сили продовжують спроби порушити російські наземні російські лінії зв’язку (GLOC), які підтримують російські сили на правому березі Дніпра.

Як відзначаються в Інституті, росіяни не можуть підтримувати масштабні механізовані операції без надійного GLOC. Доставляти боєприпаси, паливо та важку техніку, достатню для наступальних або навіть широкомасштабних оборонних операцій, через понтонні переправи або по повітрю непрактично, якщо не неможливо.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі